Usd Tether Nedir?

Usd Tether Nedir?

Usd tether, sanal para borsalarında kullanılan ve işlem gören bir coindir. Transfer edilebilir, harcanabilir ve depolanabilir. Diğer kripto para birimlerinde olduğu gibi kullanıcılar Usd tether’de de etkinleştirilmiş bir sanal cüzdanlarında varlıklarını depolayabilirler. Kuruluşundan itibaren değerini sabit 1 dolarda tutmayı hedeflemiştir. Değerinde herhangi bir artış ya da düşüş yaşamadan, sabit bir dolarda kalıyor gibi görünmektedir. Fakat diğer ülke paralarının dolar karşısındaki değerleri sürekli değiştiği için Usd tether değerleri de otomatik olarak değişiyor. Yine de parasının tam karşılığını sanal paraya çevirmek isteyenlerin ilk tercihi Usd tether oluyor.

Usd tether açık kaynaklı bir şifreleme sistemi üzerinden çalışan bir yazılıma sahiptir. Kurulu felsefesine göre tüm hükümetlerin, devletlerin yönetmeliklerine uymayı, güven vermeyi, şeffaf şekilde çalışmayı vaat eder. Amerikan Merkez Bankası tarafından da desteklenip kullanılıyor. Para yatırma ve çekme işlemlerinin hızlı, güvenli şekilde yapılmasına olanak verdiği için rağbet görüyor. Büyük değer kayıplarını önlüyor.

Usd Tether Alım Satımı

Thodex Usd tether ile işlem yapmak için de tıpkı diğer para birimleri gibi sanal borsaları kullanmanız gerekir. Ülkemizde hizmet veren sanal borsalar arasında en hızlı işlem yapmaya elverişli olan ve en güvenilir olan Thodeks’tir. Thodex Dijital Para Borsası kullanıcılarına ücretsiz üyelik kaydı oluşturma olanağı tanıyor ve üyelik kaydından sonra adınıza sanal cüzdan tanımlanıyor. Sanal cüzdanınızda varlıklarını toplanıyor. Bankalar aracılığıyla sanal cüzdanınıza para yatırabiliyor, ardından da Usd tether alımı gerçekleştirebiliyorsunuz. Şirketin hesabı bulunan bütün bankalardan 7/24 hesabınıza para aktarabilmeniz sayesinde borsanın hareketlerine göre pozisyon alıp alım satım gerçekleştirebiliyorsunuz.

Todeks kullanıcılarına çift katmanlı güvenlik sunuyor. Bu sayede kişisel bilgileriniz ve yatırımlarınız güvende oluyor. Mesai kavramına takılmadan günün her saati merak ettiklerinizi destek hattından sorup öğrenebiliyorsunuz. Kolay ve anlaşılır ara yüzleri sayesinde bütün işlemleri zorlanmadan yapabiliyor, ana sayfada anlık Usd tether fiyatlarını görebiliyorsunuz. Kripto paranın son yirmi dört saat içerisindeki en yüksek ve en düşük değerini, işlem hacmini, değişim oranını izleyebiliyor, ona göre alım satım gerçekleştirebiliyorsunuz. Bütün alım satımlarınızda Türk Lirasını tercih edebiliyorsunuz.

Bitcoin Haberleri Dünyada Bitcoin